Voetbalvrouwen naar achtste finale WK 2019

Voetbalvrouwen naar achtste finale WK 2019

De Oranje Leeuwinnen hebben zich dankzij een tweede overwinning in de groepsfase gekwalificeerd voor de achtste finales van het WK 2019 vrouwen. Het WK voor vrouwen 2019 wordt op dit moment gespeeld in Frankrijk. Hieronder het volledige speelschema voor het WK vrouwen, inclusief de groepsfase die deels dus al gespeeld is.

Oranje speelt donderdag nog een groepswedstrijd tegen Canada. Deze wedstrijd begint om 1800 uur. Mocht Nederland eerste in de groep worden, dan is hun achtste finale op dinsdag 25 juni. Ze spelen dan om 21.00 uur tegen de nummer twee uit groep D. Maar dat hangt dus allemaal nog af van de eindstand in de groep van Oranje.

Speelschema WK 2019

GROEP/ WEDSTRIJDTIJDTHUISUITSTADIONTV
Vrijdag 7 juni 2019
Groep A / Match 121:00[A1] FrankrijkZuid-Korea [A2]Parc des Princes, ParijsNOS
Zaterdag 8 juni 2019
Groep A / Match 215:00[A3] NoorwegenNigeria [A4]Stade Auguste Delaune, ReimsNOS
Groep B / Match 321:00[B1] DuitslandChina [B2]Roazhon Park, RennesNOS
Groep B / Match 418:00[B3] SpanjeZuid-Afrika [B4]Stade Océane, Le HavreNOS
Zondag 9 juni 2019
Groep C / Match 513:00[C1] AustraliëItalië [C2]Stade du Hainaut, ValenciennesNOS
Groep C / Match 615:30[C3] BraziliëJamaica [C4]Stade des Alpes, GrenobleNOS
Groep D / Match 718:00[D1] EngelandSchotland [D2]Stade de Nice, NiceNOS
Maandag 10 juni 2019
Groep D / Match 818:00[D3] ArgentiniëJapan [D4]Parc des Princes, ParisNOS
Groep E / Match 921:00[E1] CanadaKameroen [E2]Stade de la Mosson, MontpellierNOS
Dinsdag 11 juni 2019
Groep E / Match 1015:00[E3] New ZeelandNederland [E4]Stade Océane, Le HavreNOS
Groep F / Match 1121:00[F1] AmerikaThailand [F2]Stade Auguste Delaune, ReimsNOS
Groep F / Match 1218:00[F3] ChiliZweden [F4]Roazhon Park, RennesNOS
Woensdag 12 juni 2019
Groep A / Match 1321:00[A1] FrankrijkNoorwegen [A3]Stade de Nice, NiceNOS
Groep A / Match 1415:00[A4] NigeriaZuid-Korea [A2]Stade des Alpes, GrenobleNOS
Groep B / Match 1518:00[B1] DuitslandSpanje [B3]Stade du Hainaut, ValenciennesNOS
Donderdag 13 juni 2019
Groep B / Match 1621:00[B4] Zuid-AfrikaChina [B2]Parc des Princes, ParijsNOS
Groep C / Match 1718:00[C1] AustraliëBrazilië [C3]Stade de la Mosson, MontpellierNOS
Vrijdag 14 juni 2019
Groep C / Match 1821:00[C2] ItaliëJamaica [C4]Stade Auguste Delaune, ReimsNOS
Groep D / Match 1918:00[D1] EngelandArgentinië [D3]Stade Océane, Le HavreNOS
Groep D / Match 2015:00[D4] JapanSchotland [D2]Roazhon Park, RennesNOS
Zaterdag 15 juni 2019
Groep E / Match 2121:00[E1] CanadaNieuw-Zeeland [E3]Stade des Alpes, GrenobleNOS
Groep E / Match 2218:00[E4] Nederland Kameroen [E2]Stade du Hainaut, ValenciennesNOS
Zondag16 juni 2019
Groep F / Match 2315:00[F1] AmerikaChili [F3]Parc des Princes, ParijsNOS
Groep F / Match 2418:00[F4] ZwedenThailand [F2]Stade de Nice, NiceNOS
Maandag 17 juni 2019
Groep A / Match 2521:00[A4] NigeriaFrankrijk [A1]Roazhon Park, RennesNOS
Groep A / Match 2621:00[A2] Zuid-KoreaNoorwegen [A3]Stade Auguste Delaune, ReimsNOS
Groep B / Match 2718:00[B4] Zuid-AfrikaDuitsland [B1]Stade de la Mosson, MontpellierNOS
Groep B / Match 2818:00[B2] ChinaSpanje [B3]Stade Océane, Le HavreNOS
Dinsdag 18 juni 2019
Groep C / Match 2921:00[C4] JamaicaAustralië [C1]Stade des Alpes, GrenobleNOS
Groep C / Match 3021:00[C2] ItaliëBrazilië [C3]Stade du Hainaut, ValenciennesNOS
Woensdag 19 juni 2019
Groep D / Match 3121:00[D4] JapanEngeland [D1]Stade de Nice, NiceNOS
Groep D / Match 3221:00[D2] SchotlandArgentinië [D3]Parc des Princes, ParijsNOS
Donderdag 20 juni 2019
Groep E / Match 3318:00[E4] Nederland Canada [E1]Stade Auguste Delaune, ReimsNOS
Groep E / Match 3418:00[E2] KameroenNieuw-Zeeland [E3]Stade de la Mosson, MontpellierNOS
Groep F / Match 3521:00[F4] ZwedenAmerika [F1]Stade Océane, Le HavreNOS
Groep F / Match 3621:00[F2] ThailandChili [F3]Roazhon Park, RennesNOS
DATUMTIJDWEDSTRIJDSTADIONTV
ACHTSTE FINALES
zaterdag 22 juni 201918:30MATCH 37:  [2A] v [2C]Stade de Nice, NiceNOS
zaterdag 22 juni 201915:00MATCH 38:  [1B] v [3ACD]Stade des Alpes, GrenobleNOS
zondag 23 juni 201917:30MATCH 39:  [1D] v [3BEF]Stade du Hainaut, ValenciennesNOS
zondag 23 juni 201921:00MATCH 40:  [1A] v [3CDE]Stade Océane, Le HavreNOS
maandag 24 juni 201918:00MATCH 41:  [2B] v [1F]Stade Auguste Delaune, ReimsNOS
maandag 24 juni 201921:00MATCH 42:  [2F] v [2E]Parc des Princes, ParijsNOS
dinsdag 25 juni 201918:00MATCH 43:  [1C] v [3ABF]Stade de la Mosson, MontpellierNOS
dinsdag 25 juni 201921:00MATCH 44:  [1E] v [2D]Roazhon Park, RennesNOS
KWARTFINALES
donderdag 27 juni 201921:00MATCH 45:  [W37] v [W39]Stade Océane, Le HavreNOS
vrijdag 28 juni 201921:00MATCH 46:  [W40] v [W41]Parc des Princes, ParijsNOS
zaterdag 29 juni 201915:00MATCH 47:  [W43] v [W44]Stade du Hainaut, ValenciennesNOS
zaterdag 29 juni 201918:30MATCH 48:  [W38] v [W42]Roazhon Park, RennesNOS
HALVE FINALES
dinsdag 2 juli 201921:00MATCH 49:  [W45] v [W46]Stade de Lyon, LyonNOS
woensdag 3 juli 201921:00MATCH 50:  [W47] v [W48]Stade de Lyon, LyonNOS
Om derde plek
zaterdag 6 juli 201917:00MATCH 51:  [L49] v [L50]Stade de Nice, NiceNOS
FINALE
zondag 7 juli 201917:00MATCH 52:  [W49] v [W50]Stade de Lyon, LyonNOS

Een reactie plaatsen